Műszakvezető (Marcali)

Állásajánlat nyomtatása

B+N Referencia Zrt. leányvállalatához a Referencia Mosodák Zrt-hez keressük új kollégánkat, amely az ország 6 városában: Vácon, Miskolcon, Nyíregyházán, Szolnokon, Szegeden, és Székesfehérváron üzemeltet higiéniai mosodákat.

Jelenleg Magyarország egyik vezető textiltisztító vállalkozása. Több mint 80 kórházi telephelyet szolgálunk ki minden nap. Üzemeink naponta 110 tonna textíliát tisztítanak. RFID-s textilazonosító rendszerünk 2015-ben Érték és Minőség Nagydíjat nyert.

Vállalatunk az alábbi munkakörbe keres új munkatársat:

Műszakvezető (Miskolc)

Munkavégzés helye:

Marcali mosodai üzem

Munkaidő:

2 műszakos munkarend, hétfőtől-péntekig.

Feladatok:

  • Mosodai üzemi termelés felügyelete, munkafolyamatok irányítása;
  • Adott műszakban dolgozó kollégák irányítása, motiválása (~25-30 fő);
  • A mosoda napi tevékenységének hatékony működésének biztosítása;
  • Munkavállalók javadalmazásához kapcsolódó javaslatok és adminisztrációs tevékenység elvégzése;
  • Napi munkafolyamatok szervezése, irányítása;
  • Új belépők betanítása;
  • Vezetőség napi munkájának a támogatása;

Elvárások:

  • Termelésben szerzett tapasztalat;
  • Középfokú végzettség;
  • Önálló munkavégzés;
  • Rugalmasság;
  • Kiváló munkaszervezési és irányítási készség;
  • Problémamegoldó készség.

Előnyt jelent:

B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívások;
  • Mobiltelefon;
  • Cafetéria;
  • Folyamatos fejlődési lehetőség;
  • Biztos nagyvállalati háttér;
  • Hosszútávú munkalehetőség.

elérhetőségeink

Telefon: Nincs telefonszám
E-mail: fruzsina.fenyvesi@bplusn.hu