Építész Projektvezető (Építőipari kivitelezés területre)

Állásajánlat nyomtatása

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

A B+N Referencia Zrt.  fit-out igazgatósága, mint a vállalat kiemelt projektjeit kiszolgáló egysége, a projektek megszervezéséért, koordinációjáért, lebonyolításáért felel, a munkák felmérésétől a pénzügyi elszámolásig.
Ezen szervezeti egység mérnökségeihez keresünk a következő pozícióba munkatársat:

Építész Projektvezető (Építőipari kivitelezés)

Munkavégzés helye:

XIII. kerület, Budapest és a projektek (esetleges vidéki) helyszínei

Munkaidő:

8 órás teljes munkaidő

Feladatok:

  • Projektek előkészítése, lebonyolítása, szervezése, beruházás napi szintű, helyi irányítása;
  • Kooperációk szervezése, lebonyolítása;
  • Alvállalkozók műszaki-, munkavédelmi-, tűzvédelmi ellenőrzése, ellenőriztetése;
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, kivitelezőkkel;
  • Költségvetések előkészítéséhez szükséges műszaki tartalom összeállítása, ellenőrzése, folyamatos követése, aktualizálása;
  • Alvállalkozói költségvetések ellenőrzése, bértárgyalások lebonyolítása;
  • Megrendelői és alvállalkozói elszámolások összeállítása, elszámolások menedzselése;
  • Rendszeres műszaki riportálás a vezetők felé.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (építész/építő) végzettség;
  • Minimum 3 év építőipari kivitelezési és irányítási tapasztalat;
  • Kiviteli tervek ismerete;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel);
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Precizitás, pontosság, határidők pontos betartása;
  • Jó kommunikációs készség a megrendelővel és a szerelőkkel egyaránt;
  • Rugalmasság.

Előnyök:

  • Idegen nyelv ismerete;
  • TERC költségvetés készítő program felhasználó szintű ismerete.

Amit kínálunk:

  • Továbbképzési-, fejlődési lehetőség, belső képzési rendszer, mentor program segíti az integrációt és a karrierépítést;
  • Fit-out területen rövid időn belül lehetőség van a széles körű szakmai tapasztalat bővítésére;
  • Az új munkatárs jól felszerelt, kulturált irodai környezetben, dinamikusan fejlődő, fiatalos, barátságos kollektívában dolgozhat;
  • A próbaidő után szolgálati személygépkocsi használata;
  • A versenyképes fizetés mellett, a munkatársak valós teljesítményét egy bónuszrendszeren keresztül is értékeljük;
  • Stabil, hosszú távú, határozatlan idejű, 100%-os bejelentéssel járó munkaviszony;
  • Éves Cafetéria biztosítása.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat bruttó bérigény megjelölésével a lenti Jelentkezés gombra kattintva!

elérhetőségeink

Telefon: nincs telefonszám
E-mail: bence.voros@bplusn.hu