Takarítási szolgáltatás menedzser

Állásajánlat nyomtatása

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Takarítási szolgáltatás menedzser kollégát keresünk győri autóipari telephelyre!

Munkavégzés helye:

Győr

Munkaidő:

8:00-16:00, hétfőtől péntekig.

Az új munkatárs feladatai:

• Autóipar takarítási szolgáltatásaihoz kapcsolódó vezetői feladatok ellátása;

• Takarítási terv elkészítése, megtervezése;

• Szolgáltatások és a szervezetéhez tartozó csoportok munkájának megszervezése, irányítása,     ellenőrzése és beszámoltatása;

• Teljesítmény és minőség ellenőrzések végrehajtása, auditokban való részvétel;

• Vevői panaszok kivizsgálása, dokumentálás és személyes kommunikáció az ügyfelekkel,           eseti bejelentések koordinálása;

• A szolgáltatások felülvizsgálata, cégre illesztése és végrehajtása;

• Folyamatos fejlesztés támogatása;

• Adatszolgáltatás az üzemeltetett területekről.

Elvárások:

  • FM területen szerzett vezetői és szakmai tapasztalat;
  • Minimum középfokú végzettség;
  • 3-5 év szakmai tapasztalat.

Előny:

  • Önállóság, teljesítményorientált, motivált, határozott személyiség;
  • Gyors kezdés.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés;
  • Béren felüli kiemelkedő juttatások;
  • Stabil, biztos munkahely, fejlődési lehetőség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el nekünk fényképes önéletrajzod a bruttó bérigényed megjelölésével lenti Jelentkezés gombra kattintva!

elérhetőségeink

Telefon: +36 20 365 64 95
E-mail: aniko.farkas@bplusn.hu