SAP Business Analyst

Állásajánlat nyomtatása

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Vállalatunk XIII. kerületi irodájába (Agora irodaház) keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

SAP BUSINESS ANALYST

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Munkaidő:

Napi 8 óra, hétfőtől-péntekig

Feladatok:

  • Az SAP S/4HANA public cloud bevezetés után a rendszer L1 szintű támogatása, ill. a további roll outokban való részvétel;
  • Részvétel a tervezésben, stratégiák és célkitűzések definiálásában;
  • Folyamatos javaslattétel a hatékonyabb folyamatokért;
  • A projekt folyamatfejlesztése, nyomon követése és tesztelése;
  • Változási igények figyelembevétele, dokumentációja;
  • Az félévenkénti rendszer upgradekhez kapcsolódó regressziós tesztekben való aktív részvétel;
  • Felhasználók támogatása, oktatások szervezése és végrehajtása;
  • A felmerülő problémák azonosítása, akció tervek kidolgozása, quality assurance;
  • Szoros együttműködés az üzleti folyamatokért felelős vezetőkkel, külsős szakemberekkel, területekkel.

Elvárások:

  • Felsőfokú releváns végzettség;
  • 3+ év szakmai tapasztalat hasonló területen;
  • Magasfokú SAP ismeret (bevezetésben vagy használatban szerzett tapasztalat);
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete, Excel ismeret;
  • Aktív szakmai középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Elkötelezettség és elhivatottság;
  • Csapatmunka, rugalmas munkavégzés, pontosság precizitás, döntésképesség, jó kommunikációs képesség.

Előnyök:

  • Más ERP rendszer ismerete;
  • Üzleti oldal támogatásában szerzett tapasztalat;
  • SAP S/4HANA bevezetésben szerzett tapasztalat;
  • MM és vagy WM modul és vagy FI/GL mély ismerete;
  • Utazásra való hajlandóság, B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, professzionális környezet, jó hangulat;
  • Kihívást jelentő feladatok, szakmai fejlődési lehetőség;
  • Próbaidő után Home Office lehetőség, rugalmas munkaidő;
  • Stabil nagyvállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződéssel.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kattints a lenti Jelentkezés gombra a bruttó bérigényed megjelölésével!

elérhetőségeink

Telefon: +36 70 777 06 48
E-mail: fruzsina.gombos@bplusn.hu