Beszerző

Állásajánlat nyomtatása

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Vállalatunk XIII. kerületi irodájába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Beszerző

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Feladatok:

  • Beszerzési feladatok teljes körű ellátása;
  • Beszállítói források felülvizsgálása, optimalizálása, új potenciális beszállítók felkutatása, auditálása;
  • Beszerzési ütemtervek nyomon követése;
  • Ajánlatkérések összeállítása, versenyeztetési, értékelési és kiválasztási folyamatok biztosítása;
  • Szerződéskötési folyamatok lebonyolítása;
  • Közreműködés a szállítói utóértékelésében;
  • A munkához szükséges vállalati előírások és szabályozó dokumentumok napra kész ismerete;
  • Folyamatos kapcsolattartás a szállítókkal, az igénylőkkel és a társosztályokkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági/jogi szakirányú végzettség;
  • 1-3 év releváns területen szerzett tapasztalat;
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete, magas szintű Excel ismeret;
  • Középfokú angol nyelvtudás;
  • Elkötelezettség és elhivatottság;
  • Csapatmunka, rugalmas munkavégzés, pontosság és precizitás;
  • Tárgyaló készség, döntésképesség, jó kommunikációs képesség.

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, professzionális környezet, jó hangulat;
  • Kihívást jelentő feladatok, szakmai fejlődési lehetőség;
  • Próbaidő után Home Office lehetőség;
  • Stabil nagyvállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződéssel.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kattints a lenti Jelentkezés gombra!

elérhetőségeink

Telefon: nincs telefonszám
E-mail: luca.harsay@bplusn.hu