Irodaház takarítás (Főállású, Budapest, I., III., V., XIII. kerület)

Állásajánlat nyomtatása

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Éjszakás takarítókat keresünk Budapest I., III., V., és XIII. kerületébe!

Munkavégzés helye:

Budapest I., III., V., vagy XIII. kerület

Munkaidő:

17:00-21:00, hétfőtől péntekig

Feladatok:

Irodaház takarítás (közösségi terek, mosdók, folyosók, irodák)

Elvárások:

  • Önálló munkavégzés;
  • Megbízhatóság;
  • Büntetlen előélet;
  • Alapfokú végzettség;
  • Jó állóképesség;
  • Szeret csapatban dolgozni.

Amit kínálunk:

  • Szabad hétvégék;
  • Bejelentett munkaviszony;
  • Havi fizetés, utalással;
  • Határozatlan idejű szerződés;
  • Stabil munkahely.

Jelentkezéshez kattints a lenti Jelentkezés gombra! Jelentkezéshez kattints a lenti Jelentkezés gombra!

elérhetőségeink

Telefon: nincs szám
E-mail: agnes.gyurcsanyi@bplusn.hu