Raktáros (Miskolc)

Állásajánlat nyomtatása

B+N Referencia Zrt. leányvállalatához a Referencia Mosodák Zrt-hez keressük új kollégánkat, amely az ország 6 városában: Vácon, Miskolcon, Nyíregyházán, Szolnokon, Szegeden, és Székesfehérváron üzemeltet higiéniai mosodákat.

Jelenleg Magyarország egyik vezető textiltisztító vállalkozása. Több mint 80 kórházi telephelyet szolgálunk ki minden nap. Üzemeink naponta 110 tonna textíliát tisztítanak. RFID-s textilazonosító rendszerünk 2015-ben Érték és Minőség Nagydíjat nyert.

Vállalatunk az alábbi munkakörbe keres új munkatársat:

Raktáros

Munkavégzés helye:

  • Miskolc Sajószigeti út 5.

Munkaidő:

  • Hétfőtől-péntekig 2 műszakos munkarendben;
  • Délelőtt: 05:30-13:30;
  • Délután: 13:30-21:30.

Feladatok:

  • Beérkező egészségügyi textíliák átvétele (tiszta és szennyes textil), kiadása, szállításra előkészítése, adminisztrálása;
  • Textíliák rendszerezése osztályonként konténerbe;
  • Textiladatok saját belső rendszerbe való rögzítése számítógépen.

Elvárásaink:

  • Számítógépes ismeret;
  • Érettségi.

Amit kínálunk:

  • Betanítás;
  • Határozatlan idejű munkaviszony;
  • Munkaerő ajánlási bónusz, 3 hónap után nettó 30.000 Ft, 6 hónap utána nettó 60.000 Ft;
  • Törzsgárda juttatás minden év végén, minimum 5 év munkaviszony után, a szabályzatban meghatározott összeg szerint;
  • Nyugállományba vonulók juttatása minimum 3 év munkaviszony után, amely egyszeri bruttó összeg, a szabályzatban meghatározottak szerint;
  • Versenyképes fizetés.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kattintson a lenti Jelentkezés gombra!

elérhetőségeink

Telefon: +36 20 225 29 30
E-mail: eszter.szabo@bplusn.hu