Projekt adminisztrátor (I.kerület)

Állásajánlat nyomtatása

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Projekt adminisztrátor

Munkavégzés helyszíne:

  • Budapest, I. Kerület

Munkaidő:

  • 8 óra/nap hétfőtől-péntekig: 08:00-16:30-ig

Feladatok:

  • Adatbeszerzés - rögzítés és szolgáltatás, nyilvántartások vezetése;
  • Dokumentum kezelés, archiválás;
  • Alvállalkozókkal, megrendelőkkel, társosztályokkal való kapcsolattartás;
  • Vevői/szállítói teljesítési igazolások kezelése a cég rendszerében;
  • Bevétel-költség elszámolások kezelése.

Elvárások:

  • Erős Excel tudás;
  • SAP tapasztalat;
  • Műszaki affinitás;
  • Műszaki adminisztrációs tapasztalat;
  • Középfokú iskolai végzettség;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (erős Excel tudás);
  • Önálló és precíz munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Továbbképzés, fejlődési lehetőség;
  • Stabil, hosszú távú munka;
  • Minőségi támogató környezet, változatos munkakör;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Prémium irodai környezet;
  • Laptop, céges telefon;
  • Karrierlehetőség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, küldd el nekünk fényképes önéletrajzod a lenti Jelentkezés gombra kattintva!

elérhetőségeink

Telefon: nincs telefonszám
E-mail: noemi.vajdahunyadi@bplusn.hu