AR könyvelő (központi kimenő számlázás)

Állásajánlat nyomtatása

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Vállalatunk budapesti irodájába csapatunk bővítéséhez keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Munkavégzés helye:

  • XIII. kerület Központ (Agora irodaház)

Munkaidő:

  • 8 órás, teljes munkaidő

Feladatok:

  • Vevői rendelés és teljesítési igazolás alapján kimenő számla készítése a központi tevékenységekre;
  • Az üzleti oldal által készített hibás számlák sztornózása és a javított számlák kiállítása a rendszerből;
  • Előleg számlák és helyesbítő számlák kiállítása;
  • Üzleti oldalon történő számlázás szakmai támogatása számviteli és adózási szempontból;
  • Kimenő számlák kontírozása és könyvelése a SAP programban;
  • Papír alapú kimenő számlák átadása az iktatási csoportnak a postázáshoz, másodpéldányok lefűzése;
  • E-számla esetében a rendszerből generálódó E-mail kiküldésének ellenőrzése;
  • Jóváíró számlák, garanciális visszatartások, díjbekérő, előleg számla kezelése;
  • Faktorált számlák speciális fizetési feltételeinek kezelése;
  • Kimenő számlák TIG ellenőrzése (törvényi és szerződésnek való megfelelése);
  • Heti és napi vezetői riportok készítése;
  • Kimenő számlákkal kapcsolatos ügyintézés, kapcsolattartás társosztályokkal, vevőkkel;
  • Vevői kötbérek könyvelése kötbér terhelő alapján;
  • Betartani a mindenkor érvényben lévő számviteli, adózási, elszámolási, nyilvántartási és bizonylati rendet, a belső szabályzatokat, előírásokat.

Elvárások:

  • Középfokú szakképesítés/OKJ számviteli, pénzügyi képesítés;
  • 1-3 éves könyvelői tapasztalat;
  • Önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés;
  • Jogszabályok ismerete, változások követése;
  • Gyakorlott szintű MS Office (irodai alkalmazások);
  • Csapajátékos hozzáállás.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú gazdasági vagy mérlegképes könyvelői végzettség;
  • Idegen nyelv/nyelvek ismerete;
  • Vállalatirányítási rendszerek, azon belül is SAP ismerete.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem;
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás;
  • Home office lehetőség;
  • Szakmai fejlődés, továbbképzések;
  • Stabilan, eredményesen működő vállalat, támogató környezet;
  • Jól felszerelt, kulturált irodai környezet.

Jelentkezni szakmai önéletrajz küldésével, valamint havi bruttó bérigény megjelölésével lehet a lenti ’Jelentkezem’ gombra kattintva.

elérhetőségeink

Telefon: +36 70 656 41 24
E-mail: sara.szabo@bplusn.hu